Black Widow z solowym filmem. Produkcja rozpocznie 4. fazę Marvel Cinematic Universe

Filmy/seriale
2321V
Black Widow z solowym filmem. Produkcja rozpocznie 4. fazę Marvel Cinematic Universe
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2019, 04:33

Czarna Wdowa w końcu doczeka się solowej produkcji, która będzie ważnym filmem w Marvel Cinematic Universe. Znana bohaterka rozpocznie nową fazę i ma przedstawić nowe spojrzenie na wiele wydarzeń. Poznajcie pierwsze szczegóły „Black Widow”.

1 maja 2020 roku zadebiutuje film „Black Widow”. W główną bohaterkę ponownie wcieli się Scarlett Johansson, a w obsadzie znaleźli się także: Rachel Weisz, David Harbour, Florence Pugh o raz O.T. Fagbenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Cate Shortland („Syndrom berliński”, „Salto”, „Lore”) została reżyserką, a scenariusz napisze Jac Schaeffer „TiMER”, „WandaVision”). Wydarzenia oczywiście skupią się na przeszłości Czarnej Wdowy, jednak na konkretne przedstawienie opowieści musimy zaczekać.

Shortland wypowiedziała się, że historia Czarnej Wdowy jest owiana wieloma sekretami i to właśnie przyciągnęło kobietę do tej opowieści. Johansson dodała, że jeszcze 10 lat temu nie mogłaby zagrać w tym filmie i cieszy się, że fani zobaczą „złą” stronę postaci.

Na wydarzeniu zaprezentowano krótki fragment filmu, na którym bohaterka ze swoją siostrą brały udział w walce. Ważnym miejscem dla opowieści będzie Budapeszt – miasto jest związane z Czarną Wdową.

Głównym antagonistą „Black Widow” został Taskmaster.

Black Widow

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper