The Falcon and The Winter Soldier, WandaVision, Loki, What If i Hawkeye - seriale Disney+

Filmy/seriale
3208V
The Falcon and The Winter Soldier, WandaVision, Loki, What If i Hawkeye - seriale Disney+
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2019, 05:14

Na panelu poświęconym 4. fazie Marvel Cinematic Universe nie mogło zabraknąć wstępnych informacji dotyczących seriali przygotowanych dla Disney+. Marvel rozwija pięć produkcji, które trafią na serwery nowej usługi.

Marvel będzie w mocny sposób wspierać Disney+. Widzowie mogą liczyć na wiele ciekawych seriali, które będą miały istotny wpływ na Marvel Cinematic Universe. Fani zobaczą opowieści, które przedstawiają nowe historie znanych bohaterów – poznamy ich dalsze losy lub nowe wątki z przeszłości.

Aktualnie Marvel zapowiedział pięć seriali:

  • The Falcon and The Winter Soldier – pierwszy ekskluzywny serial Marvela przygotowany dla Disney+. W rolach głównych wystąpią: Anthony Mackie, Sebastian Stan oraz Daniel Brühl. Premiera została zaplanowana na jesień 2020 roku.
  • WandaVision – premiera odbędzie się 12 listopada. Paul Bettany wcieli się w Visiona, a Elizabeth Olsen powróci do roli Wandy Maximoff / Scarlet Witch. Do aktorek dołączy Teyonah Parris, która wskoczy w buty „dorosłej wersję Monici Rambeau” - poznaliśmy ją w „Kapitan Marvel”.
  • Loki – ulubieniec powróci wiosną 2021 roku. W solowej historii Lokiego zobaczymy oczywiście Toma Hiddlestona, jednak na większe konkrety dotyczące serialu musimy zaczekać.
  • What If… - pierwszy animowany serial Marvela dla Disney+ zadebiutuje latem 2021 roku. Twórcy skupią się w tym wypadku na alternatywnych wydarzeniach z Marvel Universe. W produkcjach pojawi się wielu znanych i cenionych aktorów z Marvel Cinematic Universe, którzy użyczą głosów bohaterom.
  • Hawkeye – jesienią 2021 roku odbędzie się premiera serialu z Jeremym Rennerem w roli głównej. W opowieści pojawi się także Kate Bishop.

Na pierwsze zwiastuny przyjdzie nam jeszcze zaczekać, ale trzeba przyznać, że Disney+ zostanie rozbudowany o kilka naprawdę interesujących seriali.

Disney Marvel serial 01

Disney Marvel serial 02

Disney Marvel serial 03

Disney Marvel serial 04

Disney Marvel serial 05

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper