Doctor Strange powraca. Marvel zapowiedział Doctor Strange In the Multiverse of Madness

Filmy i seriale
3098V
Doctor Strange powraca. Marvel zapowiedział Doctor Strange In the Multiverse of Madness
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2019, 03:54

Jeden z najciekawszych superbohaterów Marvela powróci ze swoim drugim solowym filmem. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące „Doctor Strange In the Multiverse of Madness”. W roli głównej wystąpi oczywiście Benedict Cumberbatch.

„Doctor Strange” z 2016 roku okazał się dużym sukcesem. Wyprodukowanie filmu kosztowało 165 mln dolarów, ale produkcja wygenerowała ponad 673 mln dolarów. Od dawna słyszeliśmy plotki o nowej „solówce” Strange'a i w końcu otrzymaliśmy konkretną zapowiedź.

W „Doctor Strange In the Multiverse of Madness” zobaczymy oczywiście Benedicta Cumberbatcha, który wcieli się w tytułowego czarodzieja i reżyserem ponownie został Scott Derrickson („Doktor Strange”, „Egzorcyzmy Emily Rose”, „Dzień, w którym zatrzymała się ziemia”, „Sinister”).

Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ opowieść będzie „pierwszym przerażającym filmem w Marvel Cinematic Universe”. Kevin Feige (prezes Marvel Studios) dodał, że w tym wypadku produkcja otrzyma rating PG-13 i ma trafić w gust wielu widzów.

„Doctor Strange In the Multiverse of Madness” będzie ciekawym tytułem z jeszcze jednego powodu – w filmie zobaczymy Elizabeth Olsen, która jako Scarlett Witch odegra ważną rolę w fabule. Serial „WandaVision” będzie mocno powiązany z filmem „ The Multiverse of Madness”.

„Doctor Strange In the Multiverse of Madness” zadebiutuje 7 maja 2021 roku.

Doctor Strange 2

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych