Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings w MCU. Pierwsze informacje o filmie

Filmy/seriale
1889V
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings w MCU. Pierwsze informacje o filmie
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2019, 03:40

Marvel potwierdził kolejne plotki. Firma postanowiła wprowadzić do Marvel Cinematic Universe pierwszego superbohatera z Azji. Poznajcie informacje dotyczące nadciągającej opowieści.

Postawienie na superbohatera z Azji to zaplanowane działanie, które ma przyciągnąć do kin kolejnych widzów – w swoim czasie rekordowym zainteresowaniem wśród afrykańskiej i afroamerykańskiej publiczności cieszyła się „Czarna Pantera”,

Dzisiaj poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące „Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings” – film trafi do kin 21 lutego 2021 roku. Za opowieść w roli reżysera będzie odpowiadać Destin Daniel Cretton („Przechowalnia numer 12”, „Szklany zamek”, „Chata”, „Short Term 12”) a scenariusz napisze Dave Callaham („Niezniszczalni, „Doom”, „Wonder Woman 1984”, „Zombieland 2”).

Simu Liu otrzyma szansę zaprezentowania swoich umiejętności jako tytułowy bohater – kanadyjski aktor dotychczas wystąpił w między innymi „Taken”, „Bad Blood”, „The Expanse”. W filmie wystąpi także Awkwafina.

W komiksach Shang-Chi jest synem chińskiego globalisty, który postanowił wychować swoje potomstwo za zamkniętymi drzwiami – dzieci były odcięte od świata zewnętrznego. Syn jest wyszkolony w sztukach walki i podczas długiego treningu rozwinął niezrównane umiejętności. W końcu zostaje zaprezentowany światu i ma wykonać rozkazy ojca, a następnie musi zmierzyć się z faktem, że jego szanowany rodzic może nie być tym, za kogo się podaje.

Shan-Chi

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper