Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2019 04:14
Natalie Portman Thor
3817V

Thor Love And Thunder z Natalie Portman jako kobietą Thor

Chcieliśmy nowego Thora, to dostaniemy nowego Thora. Pytanie pozostaje jedno – czy świat jest gotowy na Natalie Portman w głównej i zarazem tytułowej roli? Poznajcie pierwsze informacje dotyczące „Thor Love And Thunder”.

Już kilka dni temu otrzymaliśmy ciekawą wiadomość – Taika Waititi powróci jako reżyser nowego Thora. Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ teraz Natalie Portman wcieli się w Thora. Wydarzenia są oczywiście kontynuacją „Avengers: Koniec gry” i w filmie zobaczymy Tessę Thompson oraz Chrisa Hemswortha.

Thompson ponownie wcieli się w Walkirię i będzie odbudowywać Asgard. Twórcy skorzystają tym razem z historii znanej z serii komiksów „The Mighty Thor” od Jasona Arona – aktualnie Thompson i Hemsworth nie widzieli jeszcze scenariusza.

Waititi wspomniał, że opowieść jest „niesamowita”, ponieważ jest pełna uczuć, miłości i grzmotów, a jednocześnie „pierwszy raz przedstawia kobietę Thora”. Warto dodać, że Natalie Portman była już związana z Marvel Cinematic Universe - kobieta wcieliła się w Jane Foster w "Thor", "Thor: Mroczny świat" i nawet "Avengers: Koniec gry". Foster była ukochaną Thora. 

"Thor Love And Thunder" trafi do kin 5 listopada 2021 roku.

Thor 4

Warto sprawdzić:

Tagi: natalie portman thor thor 4 Thor Love and Thunder