Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2019 03:37
Obi-Wan Disney+
2145V

Obi-Wan Kenobi z własnym serialem na Disney+. Ewan McGregor wcieli się w głównego bohatera

Potwierdziły się wszystkie wcześniej ujawnione informacje. Disney zamierza przygotować kolejny serial w uniwersum Star Wars. Widzowie zobaczą opowieść, w której główną rolę otrzymał Ewan McGregor – aktor ponownie wcieli się w Obi-Wana Kenobiego.

Kathleen Kennedy ogłosiła podczas D23 nową produkcję zmierzającą do Disney+. Szefowa Lucasfilm zapowiedziała serial „Obi-Wan”, w którym wystąpi Ewan McGregor – aktor pojawił się na scenie i otrzymał owacje na stojąco.

„Mamy napisane wszystkie scenariusze i jesteśmy gotowi do pracy w przyszłym roku, nie możemy się doczekać produkcji”

Powyższe słowa wypowiedziała Kennedy, która zaznaczyła, że wszystko jest gotowe, by rozpocząć prace na planie. W niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretne szczegóły dotyczące serialu. Możemy podejrzewać, że także w tym wypadku Disney nie będzie oszczędzał i wyłoży ogromny budżet, by zapewnić serial o najwyższej jakości.

Warto przypomnieć, że Ewan McGregor miał okazję wystąpić w trzech filmach z uniwersum Star Wars: Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo (Star Wars – Episode 1: The Phantom Menace), Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów (Star Wars – Episode 2: Attack of the Clones) oraz Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów (Star Wars: Episode III: Revenge of the Sith). Aktor wystąpił w jeszcze wielu cenionych filmach – między innymi „Helikopter w ogniu”, „Trainspotting”, „Fargo”.

Serial prezentujący losy Obi-Wana Kenobiego będzie oczywiście dostępny wyłącznie na Disney+.

Polecamy również:

Tagi: Disney disney+ ewan mcgregor obi-wan Obi-Wan Kenobi serial