Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.07.2019 19:32
Marvel's Avengers, Black Widow z poprawioną twarzą
3922V

Marvel's Avengers. Czarna Wdowa doczekała się wizualnej korekty

Jedną z większych kontrowersji pokazu gry podczas E3 2019 był wygląd Czarnej Wdowy. Ku uciesze fanów, twórcy zdecydowali się na jej przemodelowanie. 

Choć pokaz gry Marvel's Avengers był jednym z głośniejszych podczas tegorocznego E3, to nie można mówić o hałasie odnoszącym się wyłącznie do pozytywnych aspektów pokazanego materiału. Najwięcej krytyki dotknęło modele postaci. I choć kwestie braku podobieństwa do tych z MCU można wytłumaczyć, to niekiedy twarze zdawały się, delikatnie mówiąc, absurdalne. 

Jedną z najszumniej wytykanych postaci była Czarna Wdowa. Nikt nie oczekiwał, że będzie wyglądała jak Scarlett Johansson, jednak ciężko było doszukiwać się podobieństwa nawet do komiksowej wersji. Bardzo możliwe, że fala niezadowolenia względem tej postaci była podyktowana tym, iż nie nosi ona żadnej zasłony na twarz, więc ta była ukazana w pełnej krasie.

Wygląda na to, że twórcy wzięli sobie krytykę fanów do serca i poprawili model twarzy rzeczonej bohaterki. Jej nowy wygląd mogliśmy podziwiać na pokazie rozgrywki z tegorocznego San Diego Comic Con. Jest to o tyle zaskakujące, że jeszcze miesiąc temu dyrektor kreatywny wspominał o tym, że zespół "nie planuje zmieniać wyglądu postaci".

Choć postać prezentuje się nieco lepiej, to fani wciąż zdają się niepocieszeni jej wyglądem. Poniżej zamieszczam wpis z Twittera, abyście sami mogli wydać osąd. 

Więcej o Marvel's Avengers:

 

 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/the-avengers-project/black-widow-fix

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Square Enix Take-Two