Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.08.2019 10:28
PlayStation 5 w Polsce
5957V

Czy tak wygląda PlayStation 5? Grafiki na bazie patentu devkita PS5

Czy rysunki techniczne przedstawiające rzekomo devkity PlayStation 5 są prawdziwe i faktycznie przedstawiają next-genową konsolę? Oczywiście trudno o tym wyrokować. Niektórzy solidnie się już jednak podekscytowali wizją nowej konsoli.

Na tyle się podekscytowali, że zaczęły powstawać grafiki, które przedstawiają, jak może wyglądać ostatecznie PlayStation 5.

Wykonane przez serwis LetsGoDigital obrazki, które znajdziecie poniżej (i w większej rozdzielczości w naszej galerii), przedstawiają artystyczną wizję na temat devkitów PS5. Renderowane prace powstały w oparciu o ostatnio ujawnione rysunki patentowe.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, wg Matthewa Stotta, jednego z deweloperów w Codemasters szkice patentowe faktycznie przedstawiają devkit PS5 posiadany już przez Codemasters, "a może nawet finalną postać konsoli". Z pewnością możemy tu mówić o odważnym projekcie obudowy, a nie typowym konsolowym "pudełku".

Oczywiście cały temat traktujcie na razie w kategoriach plotki czy ciekawostki. Możliwe przecież, że mamy tu do czynienia z fałszywkami czy jakimś wstępnym projektem Sony. 

Grafiki w newsie wykonał serwis LetsGoDigital.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/ps5-sony-playstation-5/

Tagi: devkit ps5 sony

Nie przegap