Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 18:48
spider-man wtf
9060V

Spider-Man wywołuje reakcje. Fani piszą petycje, Tom Holland jest niezadowolony, a Disney wynajmuje boty?

Spider-Man nie jest już częścią Marvel Cinematic Universe, ale fani, aktorzy, a podobno nawet sam Disney nie mogą się z tym pogodzić. Patrząc z boku sytuacja wygląda bardzo zabawnie, jednak nawet sam Tom Holland jest podobno bardzo niezadowolony z zaistniałej sytuacji.

Sony nie dogadało się z Disneyem, więc Spider-Man nie jest już częścią Marvel Cinematic Universe, ale wiele osób nie może się z tym pogodzić. Już wczoraj Jeremy Renner prosił Japończyków o oddanie Pająka, a teraz do akcji wkraczają kolejne osoby.

Już ponad 70 tysięcy fanów podpisało petycję zatytułowaną „Bring Spider-man Back to MCU”, na którą pewnie nikt z Sony nie zareaguje, jednak jak dobrze wiemy takie działania są niezwykle popularne podczas różnych akcji.

Sytuacja jest interesująca, bo podobno nawet sam Tom Holland jest bardzo niezadowolony z zaistniałej sytuacji. Aktor jest ściśle związany z różnymi produkcjami Sony (między innymi filmem „Uncharted”), ale pojawiają się plotki, według których nawet Brytyjczyk będzie chciał wywrzeć na korporacji zmianę decyzji... Na dobry początek aktor zdecydował się na mało istotny, ale podobno wymowny ruch:

W akcję zaangażował się także Ryan Reynolds:

Informatorzy są przekonani, że Disney wynajął boty, które od kilkunastu godzin wypisują proste komunikaty z hasztagiem #SaveSpidey. Korporacja ma w taki sposób podburzać fanów.

Sytuacja obserwowana z boku jest naprawdę zabawna, jednak trzeba mieć świadomość, jak Spider-Man jest ważny dla fanów uniwersum Marvela. To w zasadzie jeden z najpopularniejszych (a może nawet najpopularniejszy) superbohater, więc sympatycy Pająka nie mogą się pogodzić z całym zamieszaniem.

Czy ich ruchy coś zmienią? Pewnie nie...

4 faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: https://heroichollywood.com/tom-holland-spider-man-unfollows-sony/

Tagi: Disney Marvel Marvel Cinematic Universe Ryan Reynolds Spider-Man tom holland