Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 19:34
jeremy renner mcu
6672V

Spider-Man opuścił MCU. Jeremy Renner prosi Sony o zwrócenie bohatera

Sony nie dogadało się z Disneyem, więc Spider-Man został oficjalnie odsunięty od Marvel Cinematic Universe. Sytuację postanowił skomentować Jeremy Renner, który nie chce się pogodzić z tą sytuacją. Aktor znany z roli Hawkeye'a prosi o zwrócenie bohatera.

Jeremy Renner jako pierwszy aktor zaangażowany w Marvel Cinematic Universe zdecydował się skomentować sprawę problemów na linii Disney-Sony. Amerykanin mówi wprost – Marvel chce powrotu Spider-Mana i prosi o „powrót” bohatera do MCU.

Taka wiadomość pewnie nie ma większego znaczenia dla Sony, jednak jak widać nawet aktorzy zaangażowani w uniwersum Marvela nie mogą pogodzić się z tą sytuacją. Od samego rana fani z całego świata próbują zrozumieć, jak dwie tak potężne korporacje nie mogły się porozumieć w sprawie umowy i tym samym doprowadziły do niepotrzebnego sporu.

Trudno powiedzieć, jak ta sprawa wpłynie na Sony's Marvel Universe, ale najwidoczniej Japończycy mają swój plan na Spider-Mana i chcą w przyszłości na tej postaci budować swoje SMU. Jak wiadomo ostatni film z Parkerem w roli głównej stał się najbardziej dochodową produkcją Sony, więc nic dziwnego, że korporacja chce wykorzystać potencjał postaci.

Pytanie pozostaje jedno – czy Spider-Man osiągnąłby taki sukces, gdyby nie był zaangażowany w Marvel Cinematic Universe? Trudno oczywiście gdybać, ale jestem przekonany, że MCU wpłynęło na popularność tego bohatera... A jednocześnie „Avengers: Koniec gry” pozwoliło osiągnąć olbrzymi sukces „Spider-Man: Daleko od domu”.

jeremy renner hawkeye mcu

4 faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: Twitter

Tagi: jeremy renner Marvel Cinematic Universe mcu

Nie przegap