Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 20:59
Super Mario Bros film
1631V

Film Super Mario Bros. ze sporą ciekawostką. Odnaleziono usuniętą scenę

Film „Super Mario Bros.” nie odniósł wielkiego sukcesu, jednak trudno odmówić tej produkcji pewnej wyjątkowości. Grupa entuzjastów postawiła przenieść „Super Mario Bros.” na Blu-ray i nowe wydanie otrzyma wcześniej nieopublikowane sceny. Jedna z takich ciekawostek wylądowała w Sieci.

Przeniesienie „Super Mario Bros.” na Blu-ray to naprawdę dobry pomysł. To oczywiście nie jest najlepsza adaptacja gier wideo w historii, ale produkcja ma wielu fanów, którzy na pewno chętnie postawią na półkach taką perełkę.

Ekipa odpowiedzialna za przeniesienie „Super Mario Bros.” na nowy nośnik postanowiła poszukać dodatkowych materiałów, które mogą zachęcić szersze grono odbiorców do zapoznania się z filmem. Na zachętę otrzymaliśmy nową scenę.

Poniżej zobaczycie materiał, na którym Mario i Luigi przybywają do Riverfront Cafe. Hydraulicy dowiadują się, że ich konkurencja (Doug i Mike) już są na miejscu. W oryginalnym filmie tutaj kończy się scena, jednak aktorzy dograli dodatkowe ujęcia – poniżej zobaczycie konfrontację bohaterów ze swoimi rywalami.

Usunięte sceny znaleziono na taśmie VHS, która kiedyś należała do Rolanda Joffé'a – producenta „Super Mario Bros.”. Artefakt wraz z innymi rzeczami Joffe'a trafił na eBay i zawiera około 15 minut dodatkowych scen.

Sprawdźcie również:

Źródło: https://www.polygon.com/2019/8/16/20808895/smbmovie-new-deleted-scene-super-mario-bros-movie

Tagi: blu-ray film super mario bros.