Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 21:27
Tokyo Ghoul S
2138V

Tokyo Ghoul S na zwiastunie. Manga w wersji live-action krytykowana przez fanów

W Sieci wylądował nowy materiał promujący „Tokyo Ghoul S” i tak jak mogliśmy się spodziewać – fani mangi oraz anime nie potrafią zrozumieć, jak można niszczyć tak wyjątkowe uniwersum. Film z prawdziwymi aktorami wygląda dziwnie.

Tokyo Ghoul to manga autorstwa Sui Ishidy, która była wydawana od września 2011 do września 2014 roku. Opowieść doczekała się sequela zatytułowanego Tokyo Ghoul:re oraz czterech anime: Tokyo Ghoul, Tokyo Ghoul√A, Tokyo Ghoul: re oraz Tokyo Ghoul: re2.

Marka zyskała fanów na całym świecie, więc zdecydowano się na przygotowanie filmu z prawdziwymi aktorami. W 2017 roku widzowie zobaczyli „Tokyo Ghoul”, a teraz nadchodzi czas na „Tokyo Ghoul S”. Historia nowej produkcji skupia się na studencie – Ken Kaneki jest pół-ghulem pół-człowiekiem i stara się unikać innych ghuli. Na jego drodze pewnego razu staje Shu Tsukiyama, zwany „Smakoszem”.

Nie jest raczej wielkim zaskoczeniem, że produkcja zbiera baty od fanów, którzy nie potrafią pogodzić się z takim traktowaniem ich ulubionego uniwersum.

Sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tokyo Ghoul Tokyo Ghoul s trailer zwiastun