Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.08.2019 12:34
Skyblivion
2489V

Skyblivion wygląda fenomenalnie. Niezwykły mod przenosi Oblivion do środowiska Skyrim

Gracze nie przestają zadziwiać swoimi niesamowitymi przedsięwzięciami i modami. Tym razem możemy przyjreć się bliżej postępom w pracach nad Skyblivion, czyli próbą przeniesienia The Elder Scrolls: Oblivion do środowiska Skyrim.

Ekipa fanów The Elder Scrolls IV: Oblivion  przenosi w ramach projektu Skyblivion krainęz  tej produkcji do środowiska Skyrim, dzięki czemu przygoda z 2006 roku stanie się bardziej przystępna dla współczesnego gracza. Nie chodzi tu tylko o proste przeniesienie lokacji czy potworów - autorzy Skyblivion zadbali również o misje i zadania poboczne, dostępne w oryginalnym wydaniu Obliviona.

Kiedy dostaniemy tak smakowity kąsek na naszych pecetach? Autorzy zapewniają, że Skyblivion znajduje się już w finalnej fazie produkcji. W modzie występują już dzikie zwierzęta i potwory. Duże postępy w pracach odnotowano też w zakresie questów, które obecnie testowane są pod kątem bugów. Kiedy zatem premiera? Tego niestety jeszcze nie wiadomo. Prawdopodobnie w tym roku otrzymamy demo/wersję próbną moda. Czekamy!


Warto sprawdzić:

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim

Nie przegap