Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2019 17:42
Gears 5
1992V

Gears 5 ze specjalnym wydaniem Xbox One X. Odpicowana konsola ujawniona przed prezentacją

Amazon ponownie nie dotrzymał tajemnicy. W Sieci wylądowały zdjęcia prezentujące Xboksa One X przygotowanego z okazji premiery Gears 5. Możemy podejrzewać, że konsola miała zostać pokazana na tegorocznym gamescomie.

Specjalne wydanie Xboksa One X było prawdopodobnie jedną z niespodzianek przygotowanych przez Microsoft na tegoroczny gamescom. Niestety, włoski Amazon dodał konsole do swojego katalogu, pokazał zdjęcia maszyny oraz przedstawił wszystkie szczegóły dotyczące sprzętu.

Xbox One X zostanie w tym wypadku upiększony – konsola i kontroler otrzymały specjalne malowanie i na obu urządzeniach pojawiają się charakterystyczne logotypy. Warto zwrócić uwagę, że konsola nie jest wyłącznie malowana, a zastosowano tutaj żłobienia. Czaszka jest „wtopiona” w pokrywę i efekt ma emitować wychodzenie z lodu. Podobną sytuację widzimy w przypadku kontrolera - to także laserowe nacięcia.

W dodatku gracze mogą liczyć na pięć części serii Gears of War oraz dwa abonamenty (1 miesiąc Xbox Live Gold i 1 miesiąc Xbox Game Pass). Pakiet został wyceniony na 500,99 euro, czyli zainteresowani zapłacą około 2154 zł.

Premiera pudełka odbędzie się 6 września... Czyli w zasadzie cztery dni przed debiutem Gears 5.

Gears 5 Xbox One X 1

Gears 5 Xbox One X 2

Więcej o Gears 5:

 

[Aktualizacja #1]

Jest wyciek, jest reakcja:

Zaprezentowano także dodatkowy sprzęt: 

Razer x Gears 5
I jeszcze ładne fotki:
Gears 5 Xbox One X 10
Gears 5 Xbox One X 11

Źródło: Twitter

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition