Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 20:04
Gears 5 PVP
471V

Gears 5 prezentuje zmagania PVP. Zwiastun skupia się na nowościach

Dwie drużyny, jedna mapa i mnóstwo krwi – tak najszybciej można zapowiedzieć rywalizację PVP w Gears 5. Studio przygotowało zwiastun pokazujący rywalizację – szykujcie się na sporo zmian.

W Gears 5 nie zabraknie klasycznego Team Deathmatcha, w którym dwie drużyny wylądują na jednej mapie, ale tylko gracze jednego zespołu zakończą spotkanie z uśmiechami na ustach – formacja musi zdobyć 50 zabójstw.

Pomiędzy rundami bez problemu wybierzemy jednego z bohaterów – każda postać korzysta z dwóch umiejętności oraz posiada startowy zestaw broni. Dobór odpowiednich bohaterów może mieć kluczowe znaczenie podczas przykładowo klanowych pojedynków.

Zawodnicy będą teraz zbierać punkty za zabójstwa – zdobyta waluta zostanie przeznaczona na wykupienie potężniejszych broni. W tej sytuacji bez problemu chwycimy w łapy potężny młot i pokażemy przeciwnikom ich miejsce w szeregu. Odnoszę wrażenie, że takie drobne zmiany będą miały ogromny wpływ na ostateczne wrażenia. Przedstawiciele The Coalition zapowiadali, że w Gears 5 chcą zaszaleć i jak widać zespół nie boi się naruszyć legendarnej serii Microsoftu.

Na zakończenie warto przypomnieć, że już jutro startuje pierwsza faza Tech Testów Gears 5 – zainteresowani mogą bez najmniejszego problemu przygotować swój sprzęt i pobrać pliki na konsole oraz PC.

Więcej o Gears 5:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition