Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.07.2019 10:21
Gears 5 doczeka się dedykowanego kontrolera
975V

Gears 5 doczeka się dedykowanego kontrolera

Gears 5 jest najważniejszą tegoroczną premierą Microsoftu, dlatego też firma nie oszczędza i pompuje sporo pieniędzy w marketing gry, a znając ostatnie podejście "Zielonych" do tego tematu, już niebawem zobaczymy dedykowany kontroler dla dzieła The Coalition.

Marka Gears of War już od prawie 13 lat towarzyszy posiadaczom konsol z rodziny Xboksa, nic zatem dziwnego, że nadchodząca premiera piątej numerycznej odsłony sagi budzi wielkie emocje.

Gears 5 zadebiutuje na rynku już 10 września, więc do tego czasu zostało naprawdę niewiele - przyszła zatem pora na to, aby Microsoft wrzucił kolejny bieg i przyśpieszył z machiną marketingową rozkręcającą hype wśród graczy. Jednym z tych elementów najprawdopodobniej będzie nowy dedykowany grze kontroler dla konsol z rodziny Xbox One, co raczej nie powinno nikogo dziwić, bo włodarze Xboksa mocno stawiają na rozwój unikalnych padów.

W Sieci pojawił się wyciek zdjęć nowego urządzenia i trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę rewelacyjnie. Zamierzacie wyposażyć się w takie cudeńko, gdy na rynku pojawi się już sama gra?

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition