Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 16:59
Antagoniści Borderlands 3
941V

Borderlands 3 na pełnym przyjaźni zwiastunie. Gearbox nie zawodzi

Gearbox opublikowało kawał przyjemnego zwiastuna, na którym bohaterowie Borderlands 3 eliminują przeciwników z uśmiechami na ustach. Protagoniści tańczą, strzelają i pozwalają spojrzeć na specjalne umiejętności.

Odliczacie dni do premiery Borderlands 3? Twórcy małymi krokami prezentują kolejne elementy wielkiej produkcji. W tytule otrzymamy szansę walki z hordami rywali i za każdym razem możemy skorzystać z pomocy znajomych.

Gearbox już wcześniej udowodniło, że potrafi kreować świetne zwiastuny, a dzisiaj otrzymaliśmy kolejny materiał, który ogląda się ze sporą przyjemnością. Kooperacja jest ważnym elementem Borderlands 3 i twórcy postanowili zaprosić graczy na kawał muzycznej prezentacji.

Studio wyraźnie „czuje” swoje uniwersum i potrafi pokazać jego najlepsze atuty. Każdy bohater najnowszej gry Gearbox otrzyma zróżnicowane moce i nawet na tym trailerze widzimy pokaz skilli – wszystko zostało dobrze dopasowane do znanego utworu The Beatles.

Teraz już w zasadzie brakuje nam tylko dodatkowych szczegółów o fabule i możemy szykować się na ostrą jazdę. Jak wiadomo Borderlands 3 zapewni nam bardzo długą historię, a zarazem deweloperzy zapewnią „mięsiste DLC”.

Polecamy:

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software trailer zwiastun