Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2019 07:00
bohaterowie borderlands 3
1773V

Borderlands 3 stawia na kooperację. Twórcy chcą zaoferować graczom najlepszą współpracę

Premiera Borderlands 3 zbliża się wielkimi krokami. Deweloperzy z Gearbox Software nakręcają zainteresowanie nie tylko mówiąc o niezwykle ambitnej historii, którą doświadczymy w ponad 35 godzin. Czas teraz przyszedł na tryb kooperacji, który również jest ważnym elementem strzelanki.

Za jedną z zalet gier z serii Borderlands na pewno można było uznać równowagę pomiędzy elementami kooperacyjnymi i solowymi. Borderlands 3 zapowiada się jednak na grę, w której będzie mnóstwo treści, bogata oraz „mięsista” kampania, którą będzie można cieszyć się samodzielnie w przyznajmy szczerze, długim wymiarze czasu. Oprócz tego doświadczymy dopracowanej rozgrywki w ramach kooperacji.

To dzięki Battleborn Borderlands 3 będzie tak dobre

Anthony Nicholson, starszy producent Gearbox Software, omówił elementy współpracy w Borderlands 3. Mężczyzna podkreślił jak ważnym elementem było dla twórców opracowanie kooperacji, która pozwoli na niezachwiany kontakt pomiędzy graczami. Twórcy wdrożyli kilka mechanik oraz pewnych rozwiązań:

"Naprawdę chcieliśmy, aby ludzie nawiązywali kontakty z przyjaciółmi lub grali z ludźmi online. (...) Nadal mamy to w Borderlands 3, ponieważ jest to ważne od pierwszego dnia serii. W nowej odsłonie jest wiele sposobów na wysyłanie rzeczy przez pocztę. Jeśli więc znajdziesz coś naprawdę fajnego lub znajdziesz coś, co może spodobać się twojemu przyjacielowi, możesz wysłać to do niego.”

Pomimo że tytuł będzie nastawiony na solowego gracza, kooperacja ma być niezwykle dopracowanym składnikiem pozycji. Otrzymamy opcję wyruszenia na polowanie, które zostanie zainicjowane przez naszego znajomego, bądź sprawdzimy listę sprzedawanych przez niego przedmiotów. Twórcy podkreślają znaczenie społeczności graczy w Borderlands 3, nawet jeżeli będziemy nastawieni na grę solową. Na efekty przyjdzie nam czekać do września.

Czekacie na Borderlands 3? Zerknijcie na ostatnie wiadomości o tej produkcji: 

Źródło: https://gamingbolt.com/borderlands-3-co-op-and-social-elements-detailed

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software kooperacja tryb współpracy współpraca