Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.07.2019 15:05
Borderlands 3
843V

Borderlands 3 bez funkcji cross-play na starcie. Twórcy szykują inną niespodziankę.

Już na początku września kolejny raz wyruszymy w szaloną przygodę z Borderlands. Na premierę trzeciej części mieliśmy otrzymać jedną, bardzo interesującą fukncję. Niestety, plany chyba uległy zmianie.

Jeżeli liczyliście na międzyplatformową rozgrywkę wraz z premierą Borderlands 3, to niestety muszę Was zmartwić. Jak poinformował znany w branży gier wideo Randy Pitchford, szef studia Gearbox Software, najnowsza część gry nie będzie nam w stanie zagwarantować tego na premierę. Szkoda, bo jakiś czas temu usłyszeć mogliśmy, że to właśnie funkcja cross-play i koszta z nią związane, był powodem, dla którego tytuł stał się wyłącznie dostępny za pośrednictwem Epic Games Store.

Borderlands 3 inspiruje się Apex Legends? Twórcy przedstawiają pingowanie


Jak możemy przeczytać w wiadomości na twitterze Pitchforda, developerowi bardzo zależy by cross-play nie tylko jak najszybciej się znalazł w Borderlands 3, ale przede wszystkim funkcjonował tak jak należy. Firma podkreśla jednak, że pracuje ze swoimi partnerami w pocie czoła, by dostarczyć fanom wszystkie obiecane nowości. 

Niektórzy ludzie spekulują, że ta rzecz, o której chcemy powiadomić Was przez live stream, dotyczyć będzie opcji cross-play. To będzie coś niesamowitego, ale nie jest to nic związanego ze wspomnianą funkcją. Wspieramy jednak ją i chcemy by trafiła w Wasze ręce zaraz po premierze, jak tylko będzie funkcjonalna.

Dla przypomnienia - dziś Gearbox ma pochwalić się kolejną, niesamowitą rzeczą związaną z Borderlands 3. Jeżeli jesteście ciekawi, to transmisję znajdziecie TUTAJ, a rozpocznie się ona około godziny 16 czasu polskiego. Jak sądzicie, co przygotowali dla nas twórcy? Może nieco szybszą premierę, kto chciałby czekać do września!

Warto również przeczytać:

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software