Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 20:50
Borderlands 3 gadżety
1066V

Borderlands 3 ze świetnymi gadżetami. Kolekcjonerzy figurek muszą szykować pieniądze

Najnowsza produkcja Gearbox Software to kolejny tytuł, który rozgrzeje fanów figurek. Gracze będą mogli nabyć najróżniejsze gadżety i na liście pojawia się aż siedem statuetek – w zestawieniu znalazły się nawet kaczki.

Możemy śmiało podejrzewać, że na premierę Borderlands 3 czeka wielu graczy. Sytuację postanowiło wykorzystać Gearbox Software, które we współpracy z firmą Numskull przygotuje zestaw najróżniejszych gadżetów.

Borderlands 3 tak dobre dzięki Battleborn. DLC zapowiada się „mięsiście”

Firmy zaprezentowały figurki, pluszaki, a nawet świeczki zapachowe, zestaw dla barmanów, skarpetki, kubki, torbę, czapki oraz portfele. Są to oczywiście w pełni licencjonowane gadżety, które powinny zainteresować szerokie grono graczy – Numskull od dawna oferuje najróżniejsze przyjemności dla fanów elektronicznej rozgrywki, które prezentują bardzo wysoki poziom.

Sytuacja z Borderlands 3 jest o tyle ciekawa, że widzimy tutaj aż siedem figurek – Tiny Tina, Lilith oraz Rampager to duże zestawy, ale zainteresowani mogą również sięgnąć po cztery kaczki. Moim zdaniem szczególnie dobrze wygląda ta w charakterystycznej masce.

Wszystkie propozycje znajdziecie na stronie producenta.

Borderlands 3 Numskull

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software