Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2019 07:30
Borderlands 3 czerwona okładka
2168V

Borderlands 3 z bardzo długą historią. Twórcy zdradzili czas gry

Gearbox Software odsłania kolejne informacje dotyczące Borderlands 3. Gracze mogą w tym wypadku oczekiwać długiej opowieści, która zostanie oczywiście rozbudowana przez tonę dodatkowych aktywności.

13 września odbędzie się premiera Borderlands 3. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Gearbox Software małymi krokami buduje hype na tytuł i studio chętnie ujawnia nowe szczegóły.

Borderlands 3 zabiera nas na bagna. 10 minut z grą w akcji

Paul Sage – dyrektor kreatywny Borderlands 3 – podczas E3 postanowił podjąć temat historii. Nie możemy tutaj pewnie liczyć na wielowątkową przygodę przepełnioną dziesiątkami trzymających za serducho zwrotów akcji, ale autorzy stworzyli podobno bardzo długą opowieść.

Ukończenie głównego wątku z Borderlands 3 zajmie 35 godzin:

„Nadal powiedziałbym, że jesteśmy bardzo ambitni. Mój zespół techniczny powiedziałby, że czasami byliśmy naprawdę ambitni. [śmiech] W grze jest tak wiele do zrobienia. Podróżujemy po tych różnych światach. Jeśli przejdziesz wyłącznie przez główną historię, to czas trwania gry wynosi 35 godzin – w tym wypadku nie poznasz wielu misji pobocznych. Myślę, że od samego początku było sporo ambicji.”

Dla porównania historie z poprzednich odsłon mogliśmy ukończyć w 22 godziny (Borderlands), 30 godzin (Borderlands 2) oraz 17 godzin (Borderlands: The Pre-Sequel), ale za każdym razem był to dopiero początek. Nie inaczej będzie w Borderlands 3, więc sympatycy marki mogą szykować się na sporo satysfakcjonującego strzelania.

Więcej o serii Borderlands:

Źródło: https://wccftech.com/borderlands-3-to-last-35-hours-without-lot-side-missions

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software

Nie przegap