Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.07.2019 08:26
Wyciekła data premiery Luigi's Mansion 3
1069V

Wyciekła data premiery Luigi's Mansion 3

Na pojawienie się zapowiedzi Luigi's Mansion 3 fani Nintendo musieli czekać ponad 6 lat, jednakże już w tym roku miłośnicy brata Mario będą mogli powrócić do zabawy z duchami. Jak zwykle niezawodny Amazon zdradził potencjalną datę premiery gry.

Od prezentacji rozgrywki z najnowszej przygody Luigiego na E3 2019 minął już równiutki miesiąc, a my wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty premiery nadchodzącego hitu na Nintendo Switch.

Nintendo Switch Pro dostrzeżony w plikach aktualizacji systemu Nintendo Switcha

Obecnie konsolka Japończyków radzi sobie na rynku wręcz fantastycznie, jednak nadal nie można zapomnieć o tym, że wielu graczy czeka z zakupem sprzętu na premierę kilku konkretnych pozycji z katalogu zapowiedzianych produkcji. Oczywiście niezawodny i niezastąpiony w trzymaniu tajemnic Amazon, a konkretniej rzecz ujmując jego meksykański oddział, zdradził potencjalną datę pojawienia się Luigi's Mansion 3 w sklepach.

Na stronie Amazon Mexico widoczne były bowiem konkretne dane, dotyczące nadchodzących przygód sympatycznego brata Mario. Zgodnie z nimi trzecia odsłona Luigi's Mansion ma zadebiutować już 4 października 2019 roku.

Więcej o Nintendo Switch:

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo