Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2019 14:54
Nintendo Switch Lite Zacian and Zamazenta Edition
1838V

Nintendo Switch Lite Zacian and Zamazenta Edition. Specjalna wersja z okazji premiery Pokemonów

Nowy Nintendo Switch Lite zadebiutuje jeszcze przed premierą Pokemon Sword/Shield, ale Japończycy nie zapominają o tej produkcji. W dniu premiery tytułu na rynku pojawi się śliczna wersja konsoli.

Nintendo zaskoczyło świat prezentując nową konsolę. Na rynku już wkrótce zadebiutuje Nintendo Switch Lite i choć konsola trafi do graczy w trzech wersjach kolorystycznych, to jednocześnie jeszcze w tym roku kupimy urządzenie w czwartej edycji.

Nintendo Switch Lite oficjalnie! Zobaczcie nową konsolę Nintendo

8 listopada odbędzie się premiera Nintendo Switch Lite Zacian and Zamazenta Edition. Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ w tym wypadku Japończycy nie wrzucą do pudełka gry – zdecydowano się wyłącznie na urządzenie.

Skąd taka decyzja? Możemy podejrzewać, że firma postanowiła zachować standardową cenę – Nintendo Switch Lite Zacian and Zamazenta Edition również kupimy za 199,99 dolarów. Szary sprzęt otrzyma niebieski analogi + d-pad oraz różowe przyciski funkcyjne + analog.

Na plecach maszyny pojawią się dwa legendarne Pokemony z Pokemon Sword/Shield. W sumie już teraz możemy powiedzieć, że będzie to strzał w dziesiątkę – każdy system Nintendo cieszy się świetnym zainteresowaniem, a oczekiwane od dawna Pokemony napędzą sprzedaż.

Nintendo Switch Lite Pokemon

Źródło: Nintendo

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield