Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 19:34
Cyberpunk 2077
1825V

Cyberpunk 2077 pozwoli kolekcjonować samochody i motocykle. Garaż niczym w GTA

CD Projekt RED chce mieć pewność, że gracze spędzą sporo czasu w Night City. Nikt oczywiście nie będzie zmuszony do przemierzania miasta na nogach, więc bez problemu wskoczymy w piękne samochody, które następnie wrzucimy do osobistego garażu. Każdy fan motoryzacji stworzy własną kolekcję w Cyberpunk 2077.

CD Projekt RED przybliża kolejne elementy przygotowane dla Cyberpunk 2077. W produkcji pojawi się bardzo ciekawa mechanika, która może zadowolić wielu graczy. Twórcy pozwolą nam kolekcjonować zdobyte maszyny.

Cyberpunk 2077 pokazuje bohaterów. Szczegółowe materiały w 4K

Paweł Sasko postanowił zapowiedzieć nową funkcję. Gracze będą przemierzać Night City za pomocą samochodów oraz motocykli i nie będziemy w tym wypadku zmuszeni do ciągłego korzystania z tych samych wozów.

W Cyberpunk 2077 otrzymamy szansę zbierania różnych gablot, które będziemy składować w garażu – każdy egzemplarz otrzyma radio, w którym posłuchamy najróżniejszej muzyki z miasta grzechu i rozpusty.

Jest to na pewno ciekawa opcja, która spodoba się społeczności Grand Theft Auto Online. Nawet wśród swoich znajomych mam wielu graczy, którzy z wielką przyjemnością zbierali fury w GTA, które później lądowały w ich podziemiach.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap