Iza Łęcka Iza Łęcka 02.07.2019 10:47
cyberpunk twarz bohatera
1336V

Cyberpunk 2077 z trzema całkowicie różnymi „ścieżkami życia”. Gracze będą mieli wiele opcji wyboru

Przedstawiona historia w Cyberpunk 2077 zapowiada się niezwykle pokaźnie. Jak potwierdzono, możemy się spodziewać różnych zakończeń gry, a to za sprawą  interesującego podejścia do losów bohatera. Czym są określone przez Pawła Sasko "ścieżki życia"?

Dzieło CD Projekt RED zmierzające do nas już w przyszłym roku będzie diametralnie różniło się od Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeszcze większa skala projektu, nieoczywisty futurystyczny świat przepełniony elementami politycznymi, w którym nasze wybory moralne nie będą ani łatwe, ani oczywiste, to główne elementy nakręcające spiralę zainteresowania Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 jest „z natury polityczny”. Twarde realia futurystycznego świata

Mówiąc jednak o samej rozgrywce, nie możemy zapomnieć o postaciach osadzonych w historii. Główny projektant questów Paweł Sasko zdradza więcej szczegółów dotyczących tego elementu. Nieco zarysowując założenia twórców, wyjaśnił na czym polegać będą „ścieżki życia”, które będą znacząco wpływać na rozgrywkę w Cyberpunk 2077.

W procesie tworzenia swojego bohatera będziemy mogli wybrać spośród trzech „ścieżek życia” - Nomad, Corpo lub Street Kid – na które nie tylko lokalizacja początkowa, ale przede wszystkim całe tło historii będzie miało niebagatelny wpływ.

Wybór konkretnej „historii genealogicznej” zaważy o miejscu, z jakiego rozpoczniemy rozgrywkę - chociażby poprzez wybór jednej z nich będziemy mogli wziąć udział w prologu na obrzeżach Night City, w Badlands.

Paweł Sasko nie chce zdradzać więcej szczegółów, gdyż mogą one ujawnić zbyt dużo informacji o samej historii, ale my pozostajemy czujni i o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/07/01/cyberpunk-2077-prologue-origin-stories/?fbclid=IwAR2qaunjO0szsLxjWcM382AKteaP6qrXEJTMiYoifLE07_GIJESpCWNRBuY

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077