Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2019 21:30
Cyberpunk 2077 atakowany NPC
1778V

Cyberpunk 2077 pozwoli poczuć i dostrzec rozwój bohatera. Twórca tłumaczy progresję

CD Projekt RED ponownie przybliża graczom jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji aktualnej generacji. Miles Tost postanowił tym razem wspomnieć o systemie progresji, który pozwoli zainteresowanym dosłownie poczuć poprawę zdolności głównego bohatera Cyberpunk 2077.

CD Projekt RED chętnie opowiada o Cyberpunk 2077. Studio postanowiło przybliżać tytuł za pomocą krótkich materiałów wideo, na których deweloperzy będą przedstawiać jeden z elementów rozgrywki – Miles Tost wspomina o rozwoju bohatera.

Cyberpunk 2077 znakomicie odwzoruje realia z Cyberpunk 2020

W Cyberpunk 2077 znajdzie się system znany z The Elder Scrolls III: Morrowind – główny bohater będzie ulepszał swoje umiejętności dzięki powtarzaniu czynności. Na szczęście Polacy nie zamierzają męczyć fanów głupotami i nikt w ich tytule nie będzie musiał przykładowo ciągle skakać, ponieważ ta mechanika pozwoli poprawić zdolności względem broni.

W prostych słowach – strzelając z przykładowo strzelby udoskonalimy naszą biegłość z władania tym orężem. Oznacza to, że nie tylko zwiększymy celność, ale także stabilność trzymania giwery (strzału) oraz szybkość przeładowania. Jest to ciekawy zabieg, ponieważ gracz dosłownie poczuje i zobaczy, jak heros rozwinie swoje umiejętności i zacznie z większą pewnością dzierżyć w łapach przykładowo gnata.

Twórcy zaoferują nowe animacje, które pozwolą łatwo dostrzec rozwój postaci, która będzie coraz lepiej kontrolować często wykorzystywaną bronią. Oczywiście nie możemy w tym wypadku mówić o wielkiej rewolucji, ale dobrze, że CD Projekt RED dba o takie drobne szczegóły, które w ostatecznym rozrachunku znacząco wpłyną na nasze doświadczenie.

Przeczytajcie więcej o Cyberpunk 2077

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077