Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 17:06
V Cyberpunk 2077
2141V

Cyberpunk 2077 doprowadzi graczy do łez. Twórcy zapewnią mnóstwo emocji

CD Projekt RED wciąż przybliża graczom jedną z najbardziej oczekiwanych gier aktualnej generacji. W Cyberpunk 2077 znajdziemy nie tylko rozbudowane opcje modyfikacji głównego bohatera oraz dopracowany system strzelania. Autorzy celują w emocje i chcą nas doprowadzić do łez.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak informacji o Cyberpunk 2077. Twórcy chętnie opowiadają o kolejnych detalach produkcji, a jednym z ważnych elementów całego projektu jest bez wątpienia historia. Opowieść ma sprawić, że poczujemy bardzo zróżnicowane emocje.

Cyberpunk 2077 pozwoli wejść do wielu budynków

W sprawie Cyberpunk 2077 wypowiedział się Paweł Sasko (główny twórca zadań), który zapowiedział wiele ciekawych wydarzeń. Gracze podczas rozgrywki poczują mnóstwo emocji:

„Mam nadzieję, że tak! [odpowiedź na pytanie, czy gracze będą płakać – red.] Uwierzcie mi chłopaki, to co tu robimy – sprawi, że będziecie płakać, nie ma innej drogi. Zrobimy wszystko, żeby złapać gracza i trzymać go przyklejonego do ekranu. Myślę, że będzie radość, będą łzy, będzie śmiech i będzie gniew.”

Deweloper podkreślił, że zadaniem CD Projektu RED jest poruszenie graczy. Twórcy chcą mieć pewność, że fani będą zaangażowani w wydarzenia i opowieść nie będzie dla nich nudnym kawałkiem kodu, o którym po wyłączeniu rozgrywki zapomną.

Cyberpunk 2077 ma trafić w serducho i wywołać wiele zróżnicowanych emocji. Czy tak będzie? Przekonamy się już wkrótce. Wszystkie przedstawione informacje zapowiadają kawał przyjemnej rozgrywki, jednak tak naprawdę aktualnie nie otrzymaliśmy wielu szczegółów historii.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-quests-players-cry/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap