Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 21:00
V Cyberpunk
5268V

Cyberpunk 2077 pokazuje bohaterów. Szczegółowe materiały w 4K

CD Projekt RED przygotował świetne materiały prezentujące wcześniej ukazanych bohaterów z Cyberpunk 2077. Gracze mogą spojrzeć na świetne detale, którymi zostały obładowane postacie z oczekiwanego RPG-a.

W ubiegłym tygodniu CD Projekt RED ujawnił ciekawe wydarzenie. Firma zachęca cosplayerów do wcielania się w bohaterów Cyberpunk 2077 – najlepsze kreacje zostaną nagrodzone sporymi nagrodami.

Cyberpunk 2077 wygląda na konsolach „niesamowicie”. PlayStation 4 i Xbox One priorytetem

„Czerp inspirację ze świata gry Cyberpunk 2077 i weź udział w jednym z największych konkursów cosplayowych w historii! Oczaruj nas strojem jednej z postaci z gry i walcz o część puli nagród obejmującej 40 tys. dolarów oraz możliwość zabłyśnięcia przed globalną widownią!”

Powyższymi słowami zapowiedziano konkurs, jednak CD Projekt RED zdaję sobie jednocześnie sprawę, że cosplayerzy potrzebują odpowiednich materiałów. Rodzime studio musiało pokazać bohaterów, by następnie fani mogli ich odpowiednio odwzorować.

To właśnie z tego powodu możemy dzisiaj spojrzeć na zestaw zdjęć – V (mężczyzna/kobieta), Royce, Placide, Jackie, Brigitte to postacie, które wcześniej zostały zaprezentowane lub zobaczymy ich na najnowszej rozgrywce. Pewnie każdy z bohaterów odegra istotną rolę dla historii, więc CD Projekt RED zaprasza do zabawy.

W galerii znajdziecie sporo materiałów z Cyberpunk 2077.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Cyberpunk Bohater 1

Cyberpunk Bohater 2

Cyberpunk Bohater 3

Cyberpunk Bohater 4

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077