Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 21:20
playstation plus lipiec zmiana gry
19776V

PlayStation Plus lipiec z inną grą. Sony zmieniło decyzję!

Takiej sytuacji dawno nie widzieliśmy. Sony zmieniło grę z lipcowego PlayStation Plus. Firma zdecydowała się zaoferować duży tytuł AAA.

Sony od kilku miesięcy w przypadku PlayStation Plus skupia się wyłącznie na PlayStation 4. Posiadacze aktualnej generacji od Japończyków mogą pobrać dwie produkcje – w ubiegłym miesiącu nie mogliśmy narzekać, bo zagraliśmy w Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania.

PlayStation Plus lipiec. Pełna lista gier ujawniona przez Sony

Lipiec nie został tak pozytywnie oceniony przez fanów elektronicznej rozgrywki. Sony zapowiedziało wrzucenie do PlayStation Plus dwóch gier: Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo.

Mimo to zdecydowano się na zmianę, gracze nie zapoznają się z Pro Evolution Soccer 2019, a zamiast tego pobierzemy Detroit: Become Human! Własnie taka grafika pojawiła się już na PlayStation Store (do zobaczenia poniżej), a po chwili wiadomość potwierdziło Sony.

Jest to zaskakująca sytuacja, jednak pewnie tylko nieliczni będą narzekać. W końcu Detroit: Become Human to kawał ciekawej historii, która pewnie zainteresuje wielu graczy.

To teraz pytanie - jak oceniacie PlayStation Plus na lipiec? ;)

PS Plus Lipiec nowa gra

Tagi: PlayStation 4 playstation plus Sony