Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019

7,9
39 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.3
PS4 8.0
XONE 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PES Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
30.08.2018
Europa:
30.08.2018
Polska:
30.08.2018
Producent:
PES Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
30.08.2018
Europa:
30.08.2018
Polska:
30.08.2018

Poradnik Pro Evolution Soccer 2019

PES 2019 - jak wgrać Option File na PS4?
PES 2019 - jak wgrać Option File na PS4?
PS4

Recenzja redakcji

Pro Evolution Soccer 2019 - recenzja gry. Wysoka forma mistrza
8.5
Pro Evolution Soccer 2019 - recenzja gry. Wysoka forma mistrza
PC PS4 XONE

Pro Evolution Soccer 2019 - opis gry

Pro Evolution Soccer 2019 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez studio PES Productions i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna odsłona popularnej serii piłkarskiej Konami. Edycja na 2019 rok wzorem poprzedników oferuje różne nowości i zmiany, a także większą liczbę licencji. W grze dostępnych jest dwanaście oficjalnych lig, między innymi pierwsza i druga liga francuska, ekstraklasa duńska, portugalska, belgijska, szwajcarska, szkocka, argentyńska oraz rosyjska. Oprócz tego pojawiają się też pojedyncze drużyny, jak Liverpool, FC Barcelona, Inter Mediolan, AC Milan i Arsenal Londyn. Z drugiej strony Pro Evolution Soccer/Konami straciło posiadane wcześniej prawa do Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Superpucharu Europy. Jest za to rozgrywany przed sezonem turniej International Champions Cup.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to największym novum jest patent o nazwie Magic Moments. Jest to blisko czterdzieści specjalnych umiejętności/cech, którymi dysponować mogą piłkarze, co sprawia, iż wyróżniają się oni osobowością na boisku. Kevin De Bruyne jest np. w stanie oddawać potężne i celne strzały z większych odległości, a Cristiano Ronaldo bardzo precyzyjnie uderza głową. Do tego dochodzą również specjalne efekty, np. lepsza postawa, gdy zawodnik wejdzie z ławki rezerwowych albo lepsze krycie.

Mniejsze zmiany dotyczą usprawnień w dziedzinach takich jak np. podania czy pojedynki siłowe. Są one ogólnie rzecz biorąc bardziej realistyczne. Dotyczy to zwłaszcza pojedynków, ponieważ różnice w sile poszczególnych zawodników mają teraz wyraźnie większe znaczenie. Dobrze zbudowany obrońca o wiele łatwiej poradzi sobie z cherlawym napastnikiem.

Pro Evo 2019 oferuje różne warianty rozgrywki. Oprócz standardowych lig i pucharów jest to obecna w serii od lat Master League. Nowości jest kilka, na przykład specjalne role, które przypisane są zawodnikom (jest ich ponad dwadzieścia) i które w rozmaity sposób wpływają na drużynę (np. Legendy mogą przyciągać sponsorów i fanów), a także usprawnione negocjacje i zarządzanie budżetem.

W grze pojawia się też tryb myClub, odpowiednik Ultimate Team z serii FIFA. Nowością jest w nim m.in. możliwość grania z innymi osobami w co-opie.

Wideo - Pro Evolution Soccer 2019

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper