Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 04:52
Marvel's Avengers
5089V

Marvel's Avengers na E3! Kapitalny zwiastun i data premiery

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na tę prezentację. Crystal Dynamic i Square Enix w końcu pokazały Marvel's Avengers. Wielka produkcja zmierza na aktualną generację i dzisiaj możemy spojrzeć na pełny pokaz gry.

O Marvel's Avengers wiemy w zasadzie od stycznia 2017 roku. Wtedy to Square Enix potwierdziło nawiązanie współpracy z Marvelem – obie korporacje mają opracowywać wielkie produkcje prezentujące superbohaterów z MCU. Po wielu miesiącach czekania oraz tonie przecieków, w końcu możemy spojrzeć na oczekiwany tytuł!

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Crystal Dynamics przyjechało na E3 z potężnym zwiastunem. Na materiale z Marvel's Avengers widzimy między innymi Kapitana Amerykę, Iron Mana, Hulka, Thora, Czarną Wdowę i znani bohaterowie wpadają w ostre kłopoty. Całość wygląda wprost genialnie... Ale warto zwrócić uwagę na bohaterów, ponieważ Crystal Dynamics podczas kreowania gry nie wykorzystało znanych aktorów do ożywienia swoich postaci. W tej sytuacji w tytule zobaczymy nowe twarze i usłyszymy nowe głosy.

Marvel's Avengers poznajcie bohaterów

  • Nolan North to Iron Man
  • Tory Baker to Bruce Banner
  • Laura Bailey to Black Widow
  • Jeff Schine to Captain America
  • Travis Willingham to Thor

Marvel's Avengers – szczegóły historii

Marvel's Avengers zostało umiejscowione w Dniu-A – Avengersi przedstawiają swoją nową siedzibę oraz helikopter zasilany eksperymentalnym źródłem energii. Niestety, bohaterowie nie mogą świętować, ponieważ przez wypadek dochodzi do ogromnych zniszczeń. To Avengersi są oskarżeni o tę tragedię, więc zostają zdelegalizowani. Po pięciu latach bohaterowie muszą ponownie się zjednoczyć, ponieważ na horyzoncie pojawiło się tajemnicze i potężne niebezpieczeństwo.

Marvel's Avengers – gameplay i darmowe DLC

Crystal Dynamics potwierdziło wszystkie wcześniejsze plotki. Marvel's Avengers to „gra jako usługa”, w której otrzymamy dostęp do wielu zróżnicowanych misji, odwiedzimy kolejne lokacje, a w pewnym momencie zgarniemy nawet kolejnych bohaterów... I wszystkie te przyjemności zostaną udostępnione za darmo! Twórcy nie zaoferują także lootboxów.

Pod względem rozgrywki możemy oczekiwać kooperacyjnej zabawy, w której będziemy rozwijać swoje postacie, nauczymy się korzystać z ich mocy i pewnie wyruszymy na wiele zróżnicowanych misji.

Marvel's Avengers - kiedy premiera?

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja 2020 roku. Beta odbędzie się na początku na PlayStation 4.

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap