Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2019 10:02
Final Fantasy VII Remake Cloud Materia
2472V

Final Fantasy VII Remake na pięknych screenach. Square Enix chwali się nową wersją

Square Enix przygotowało kilka nowych screenów z Final Fantasy VII Remake, które podkreślają jakość odpicowanej historii. Gracze mogą liczyć na odświeżenie dosłownie każdego elementu gry i tytuł na kolejnych materiałach po prostu błyszczy.

Square Enix już na E3 2019 odsłoniło wiele kart związanych z Final Fantasy VII Remake. Firma potwierdziła wiele plotek, a jednocześnie podała ostateczną datę premiery – początek historii poznamy 3 marca.

Sporo nowych informacji o Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake potrafi zachwycić, ponieważ deweloperzy zajęli się dokładnym odświeżeniem każdego fragmentu tytułu. Japończycy zadbali o wygląd postaci, dopracowali lokacje, a jednocześnie zadbają o sporo nowych elementów, dzięki którym pozycja ma nam zapewnić wielogodzinną zabawę.

Właśnie czas gry będzie dla Final Fantasy VII Remake jednym z najważniejszych elementów, który może ostatecznie skłonić graczy do sięgnięcia po klasyk. Japończycy podkreślają, że choć podzielili grę, to jednak zapewnią nam pełne wrażenia. Czy tak będzie? Przekonamy się pewnie na początku marca.

Więcej o Final Fantasy VII Remake:

Final Fantasy VII Remake Screeny 1

Final Fantasy VII Remake Screeny 2

Final Fantasy VII Remake Screeny 3

Źródło: Square Enix

Tagi: Final Fantasy VII Remake screeny Square Enix