Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 16:40
Final Fantasy VII Remake zegarki
1867V

Final Fantasy VII Remake z limitowanymi zegarkami za 9430 zł

Zamówiliście już pięć edycji kolekcjonerskich Final Fantasy VII Remake? To najwyższy czas zadbać o dwa nowe zegarki. Jeden egzemplarz gadżetu został wyceniony na 9430 zł. Japończycy oferują bardzo limitowaną przyjemność.

Japończycy doskonale wiedzą, że gracze przez wiele lat czekali na powrót Final Fantasy VII. Czy w tej sytuacji znajdą się chętni na zegarki z logiem gry? Pewnie tak, ale możecie mieć pewność, że takie gadżety trafią na łapy wyłącznie największych fanów serii.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Square Enix wrzuciło do swojego sklepu dwa zegarki związane z Final Fantasy VII Remake – każdy egzemplarz został wyceniony na 2499,99 dolarów (9430 zł). Są to luksusowe, ręcznie przygotowane chronografy przez specjalistów z Seiko Instruments of Japan.

Klienci mogą zdecydować się na dwa warianty: srebrny z motywem Clouda oraz czarny z motywem Sephirotha. Twórcy zadbali o logo gry na tarczy oraz specjalną „Siódemkę”, którą znajdziemy na plecach gadżetu.

Trudno nie docenić wykonania, bo nawet na zdjęciach zegarki wyglądają kapitalnie. Square Enix zdaje sobie sprawę, że będzie to ekskluzywna przyjemność dla wybranych i firma postanowiła przygotować po 77 sztuk na każdy region.

Zainteresowani zgarną swoje egzemplarze w marcu 2020 roku.

Polecamy:

Final Fantasy VII Remake zegarki

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-vii-chronograph-watch-cloud-sephiroth/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix