Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2019 08:00
Ghost of Tsushima
2215V

Ghost of Tsushima będzie kolejnym hitem na początek 2020 roku

Sucker Punch Productions nie ogłosiło jeszcze konkretnej daty premiery Ghost of Tsushima, skłaniając tym samym do spekulacji graczy o 2020 roku. Jak jednak się okazuje, możemy powoli szykować fundusze na gorąco zapowiadany tytuł w samurajskich klimatach, bo Sony przedstawiło plan wydawniczy na kolejne miesiące.

Twórcy serii inFamous nadal jeszcze milczą na temat daty premiery najnowszego tytułu osadzonego w realiach XIII-wiecznej Japonii. Możemy jednak spodziewać się niemałej niespodzianki najbliższej wiosny, ponieważ zgodnie z zaprezentowaną przez Sony grafiką dla inwestorów, Ghost of Tsushima zostanie wydane jeszcze w ramach obecnego roku finansowego czyli do 31 marca 2020 roku.

PlayStation 5 i Project Scarlett - czy firmy znów dopłacą do konsol

Oczywiście w najwspanialszych snach chciałoby się mówić o końcówce 2019 roku, co chyba jednak będzie musiało pozostać w sferze marzeń fanów PlayStation. Najpewniej więc Ghost of Tsushima wpisze się w niezwykle gorący okres premier przypadających na pierwszy kwartał następnego roku. Końcówka obecnej generacji obfitować będzie w niezłe kąski.

Jeśli plany nie zostaną zmienione, to Ghost of Tsushima zmierzy się między innymi z: Ori and the Will of the Wisps, Final Fantasy VII Remake, Watch Dogs Legion, Animal Crossing: New Horizons, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, Cyberpunk 2077, Marvel's Avengers, Dying Light 2, Minecraft: Dungeons czy też nawet Wasteland 3.

Ghost of Tsushima to gra akcji z otwartym światem poświęcona historii samuraja z feudalnej Japonii, który w akcie zemsty na zabójcach najbliższych, rozpoczyna walkę z najeżdżającymi kraj Mongołami.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/c1mbjv/image_rumour_presentation_by_sony_shareholder/

Tagi: Ghost of Tsushima sony Sucker Punch

Nie przegap