Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej

Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej

Mateusz Wróbel | 20.08.2021, 09:20

W poniższym poradniku znajdziesz spis i opis przejścia wszystkich głównych misji, zadań pobocznych, mitycznych opowieści wchodzących w skład Ghost of Tsushimy. Możesz tutaj także przeczytać o znajdźkach, które pomogą Ci ulepszyć statystyki i wyposażenie Jina Sakaia - głównego bohatera produkcji Sucker Punch.

Ghost of Tsushima to mocno wyczekiwana produkcja amerykańskiego studia Sucker Punch, twórców serii inFamous. Deweloperzy postanowili odejść od nadprzyrodzonych mocy i zająć się krwawymi najazdami rządzących w Azji Mongołów. Jest rok 1274 rok, a feudalna, tętniąca życiem wyspa Cuszima zostaje zaatakowana - wcielamy się w Jina Sakai, który niejednokrotnie uprzykrzy życie swoim wrogom. W poniższym poradniku znajdziecie spis wszystkich zadań głównych, misji opcjonalnych, przedmiotów kolekcjonerskich, znajdźiek, obozów uchodźców czy fortec Mongołów. Zapraszam do skorzystania ze spisu treści i życzę miłej zabawy.

PORADNIK DLC (IKI ISLAND) - KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ

Źródło: własne

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper