Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2019 21:30
Hideo Kojima Cyberpunk
18287V

Hideo Kojima chwali się prezentem od CD Projekt RED. Polacy piszą wprost: Jesteś prawdziwym Cyberpunkiem

Hideo Kojima nie mógł pojawić się na tegorocznych targach w Los Angeles, ponieważ Japończyk kończy prace nad Death Stranding, ale Polacy pamiętali o wyjątkowym twórcy. CD Projekt RED wysłał do Japończyka specjalną paczkę.

CD Projekt RED postanowił wykorzystać okazję i zadbać o dobre relacje z Hideo Kojimą. Twórcy Cyberpunk 2077 wysłali do Japończyka zestaw, który otrzymywali dziennikarze podczas targów w Los Angeles... Możemy mieć pewność, że akurat Kojima nie sprzeda kurtki.

Kurtka z pokazów Cyberpunk 2077 na eBay. CD Projekt RED odradza zakup

Hideo Kojima pochwalił się paczką od CD Projekt RED, w której wylądowała kurtka Cyberpunk 2077. Japończyk oczywiście od razu wskoczył w nowe wdzianko, więc jego cena spadła... ;) A tak zupełnie szczerze – sytuacja pokazuje świetną relacje pomiędzy dużymi „graczami” z naszej branży.

Warto na pewno zaznaczyć, że akurat Kojima często jest obdarowywany różnymi prezentami od deweloperów z całego świata. Twórca ma często okazję pokazywać limitowane edycje gier, czy też właśnie specjalnie przygotowane ubrania.

Poniżej możecie spojrzeć na zdjęcia Japończyka oraz wiadomość od CD Projekt RED. Trudno nie odnieść wrażenia, że dział PR-u z rodzimego studia ma ostatnio dobrą passę.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077