SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2019 21:31
CD Projekt RED
3644V

Cyberpunk 2077 jest ogromny. Keanu Reeves spędził 15 dni na nagraniach - zobaczcie nowe screeny

Na E3 2019 odbył się specjalny panel dotyczący Cyberpunk 2077 oraz przyszłości CD Projekt RED. Podczas wydarzenia Marcin Iwiński zdradził kilka ciekawostek z gry oraz wspomniał o pracy całego studia.

Na pełną prezentację rozgrywki z Cyberpunk 2077 musimy jeszcze zaczekać, jednak Marcin Iwiński pojawił się na specjalnym panelu na E3. Współzałożyciel CD Projektu zdradził kilka ciekawostek dotyczących jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2020 roku.

Keanu Reeves był ukrywany przez Microsoft. Kim jest postać grana przez aktora?

Na wstępie na pewno warto wyjaśnić, że Keanu Reeves to jeden z najbardziej istotnych bohaterów w Cyberpunk 2077. Aktor otrzymał dużą rolę, na którą szybko się zgodził – około rok temu odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono mu scenariusz i Kanadyjczyk z wielką przyjemnością przyjął rolę. Mężczyzna spędził około 15 dni na nagraniach, gdzie przygotował masę dialogów – to druga najbardziej wygadana postać w całej grze.

Cyberpunk 2077 powstaje bez problemów – Polacy przygotowali „mapę drogową” i posiadają „solidny” plan. Twórcy ciężko pracują i jednocześnie wierzą, że dostarczą produkcję w terminie. Gra powstaje oczywiście na autorskim silniku (RED Engine), który został w mocny sposób przebudowany – podczas rozgrywki zobaczymy wiele świetnych efektów graficznych.

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED nie jest fabryką

Polacy bez najmniejszego problemu mogliby teraz stworzyć Wiedźmina 3.5 korzystając z posiadanego silnika, ale CD Projekt RED nie jest „fabryką gier”. Rodzima ekipa mogłaby w prosty sposób zarobić dużo pieniędzy odcinając kupony od Wiedźmina, ale zespół chce się cały czas uczyć. To właśnie z tego powodu powstaje teraz Cyberpunk 2077 – zdobyte doświadczenie pozwoli kreować jeszcze lepsze tytuły.

CD Projekt RED chce w przyszłości opowiedzieć kolejne historie w uniwersum Wiedźmina, ale aktualnie Iwański nie może powiedzieć, kiedy to będzie. Jak wiadomo teraz prawie cały zespół skupia się na Cyberpunku – w marzeniach rodzimego studia jest stworzenie dwóch ogromnych formacji, które będą pracować nad dwoma dużymi projektami AAA. Aktualnie Polacy nie myślą o dodatkach oraz elementach sieciowych – najważniejsze dla CDP RED jest wykreowanie porządnej i wciągającej opowieści.

Co może przygotować CD Projekt RED?

Twórcy chcą przedstawić kolejne historie w uniwersum Cyberpunka. Gra oczywiście wciąż powstaje i „wszystkie elementy są nadal w ruchu”. Iwański podkreślił, że jesteśmy teraz w szczególnym momencie, gdy pojawiają się nowe technologie, kolejne platformy, więc trudno przewidzieć, na jakie problemy zespół może jeszcze natrafić.

Mimo wszystko możecie mieć pewność, że Cyberpunk 2077 jest ogromny.

Polecamy:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/06/cyberpunk-2077-keanu-reeves/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077