Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2019 17:49
Cyberpunk 2077 NPC
3115V

Cyberpunk 2077 sprzedaje się lepiej od Wiedźmina 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon to zdecydowanie największy sukces w historii CD Projekt RED. Twórcy nie zdecydowali się na łatwy zarobek wrzucając na rynek kolejną przygodę Geralta, ale gracze chętnie sięgają także po Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 trafi na rynek w kwietniu i będzie to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier przyszłego roku... A nawet całej aktualnej generacji. CD Projekt RED rozwija produkcję, na którą już teraz patrzy cały świat.

Cyberpunk 2077 rozbił bank. CD Projekt wart 1,5 mld więcej i rekordowa wycena

Wiedźmin 3: Dziki Gon odnotował już ponad 20 mln sprzedanych egzemplarzy i teraz jednym z pytań nurtujących analityków jest – czy Cyberpunk 2077 pobije ten wynik? Trudno oczywiście aktualnie zgadywać, jednak gra zaliczyła bardzo dobry start w przypadku zamówień przedpremierowych.

Marcin Iwański podkreślił, że liczba zamówień jest aktualnie „znacznie wyższa” niż w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon. CD Projekt jest oczywiście „bardzo zadowolony” z przedsprzedaży, ale oczywiście możemy przypuszczać, że to dopiero początek.

Istotne dla kolejnych preorderów będą na pewno następne miesiące – we wrześniu firma opublikuje gameplay, który właśnie jest prezentowany za zamkniętymi drzwiami na E3, a później pewnie otrzymamy kolejny zwiastuny.

Każdy materiał będzie odgrywał ważną rolę, bo może zachęcić niezdecydowanych do sięgnięcia po Cyberpunk 2077

Polecamy:

Źródło: https://businessinsider.com.pl/technologie/przedsprzedaz-cyberpunka-2077-opinia-wiceprezesa-cd-projektu/c8b0lhy

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap