SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2019 15:59
Cyberpunk 2077 figurka
1595V

Prezentacja figurki z Cyberpunk 2077. V będzie zdobił jaskinie graczy

Pewnie wielu z Was rzuciło portfelami w monitory po prezentacji Cyberpunk 2077 podczas konferencji Microsoftu na E3. Jeśli należycie do graczy, którzy zdecydowali się na wypasione pudełko, to na pewno zainteresuje Was kilka fotek figurki.

Cyberpunk 2077 jest jedną z gwiazd tegorocznego E3. Systematycznie otrzymujemy pozytywne informacje dotyczące gry, więc pewnie wielu naszych czytelników zdecydowało się zainwestować 750 zł i kupić kolekcjonerkę. Chociaż już wcześniej otrzymaliśmy materiał wideo prezentujący poszczególne elementy pudełka, to teraz możemy spojrzeć na zdjęcia, które skupiają się na szczegółach figurki.

Cyberpunk 2077 z ray tracingiem

Rafał Jaki z CD Projekt RED opublikował na Twitterze zdjęcia prototypu figurki, która wyląduje w edycji kolekcjonerskiej. Gadżet prezentuje oczywiście głównego bohatera znajdującego się na swoim metalowym demonie. Możemy sobie wyobrazić, że jest to jedna z „typowych akcji” V, podczas której protagonista przejeżdża jednego z oprychów, a kolejnych częstuje dwoma magazynkami.

Na uwagę na pewno zasługują tutaj szczegóły – zwróćcie uwagę na ziemię, na której znalazła się broń, a autorzy pomyśleli nawet o zaakcentowaniu rurek. Bardzo dobrze wygląda także sama maszyna.

Polecamy:

Cyberpunk 2077 Figurka Edycja Kolekcjonerska​​​​​​​

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077