Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2019 19:34
Cyberpunk 2077 kurtka
15960V

Kurtka z pokazów Cyberpunk 2077 na eBay. CD Projekt RED odradza zakup

Szczęśliwcy odwiedzający tegoroczne targi w Los Angeles mogli zapoznać się z najnowszym fragmentem rozgrywki z Cyberpunk 2077. Polacy przygotowali dla widzów podarunek w postaci kurtki, którą niektórzy postanowili się pozbyć przez aukcje internetowe. CD Projekt RED odradza zakup.

CD Projekt RED ma gest. Na ubiegłorocznym E3 firma rozdawała świetną figurkę z Cyberpunk 2077, a tym razem odwiedzający mogą zgarnąć ładną kurtkę z motywem z oczekiwanej produkcji. Jak mogliśmy się spodziewać – niektórzy postanowili łatwo zarobić.

Cyberpunk 2077 sprzedaje się lepiej od Wiedźmina 3: Dziki Gon

Sytuację przedstawił i nagłośnił Rafał Jaki z CD Projekt RED. Na eBayu możecie znaleźć gadżety rozdawane za darmo przez polskie studio – kurtkę zgarniecie za około 450 dolarów... Czyli blisko 1700 zł.

Czy ma to sens? Zdecydowanie nie! Chociaż kurtka wygląda kapitalnie, to jednak trzeba mieć świadomość, że podobna przyjemność trafi do sklepu CD Projekt RED. Ile może później kosztować? Trudno aktualnie powiedzieć, ale na pewno nie będzie to 450 dolarów.

Na eBayu znajdziecie także daszki z Cyberpunka, smyczki, czy też ubiegłoroczne figurki. Ceny są oczywiście dość różne, ale warto pamiętać, że Polacy posiadają już własny sklep i jeśli już macie wydawać pieniądze, to lepiej inwestujcie je w rodzimą firmę.

W galerii znajdziecie zdjęcia kurtki. 

Polecamy:

Cyberpunk 2077 kurtki e3

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap