Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 18:16
Cyberpunk 2077 V
2974V

Cyberpunk 2077 bez zabezpieczeń antypirackich. Gra w 18 językach

CD Projekt RED ponownie uśmiecha się w stronę graczy. Polacy zajęli się przygotowaniem lokalizacji Cyberpunk 2077 na wiele języków, a jednocześnie twórcy nie zamierzają męczyć graczy problematycznymi zabezpieczaniami DRM.

CD Projekt RED przedstawił kolejne informacje dotyczące Cyberpunk 2077. Zespół odpowiedzialny za lokalizację przygotował 18 różnych wersji i Polacy mogą szykować się na pełny dubbing.

CD Projekt RED Collection to zestaw wszystkich gier CDP RED

Cyberpunk 2077 otrzyma wsparcie dla 18 języków, ale tylko część graczy usłyszy przetłumaczone głosy. Firma zdecydowała się na pełną lokalizację dla fanów z dziesięciu różnych krajów, więc możemy śmiało powiedzieć, że jest to naprawdę dobry wynik.

Polacy potwierdzili także brak zabezpieczeń antypirackich. CD Projekt RED nie zamierza bawić się w jakiekolwiek DRM - „BEZ DRM. Aktywacja ani połączenie internetowe nie są wymagane do gry." oraz "Gwarancja zwrotu pieniędzy. Do 30 dni po dacie zakupu.". Te dwa elementy mają zachęcić graczy do składania zamówień przedpremierowych na Cyberpunk 2077 na PC w GOG.com.

Cyfrowy sklep CD Projektu oferuje także cyfrowe bonusy:

  • Ekskluzywną cyfrową książeczkę z informacjami na temat gry (więcej szczegółów wkrótce).
  • Dodatkowy zestaw tapet i awatarów.
  • Plakaty Cyberpunk 2077 w jakości do druku.
  • 30% zniżki do oficjalnego sklepu studia CD PROJEKT RED (oferta ograniczona czasowo i terytorialnie).

Warto spojrzeć:

Cyberpunk 2077 lokalizacja

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077