Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.06.2019 17:22
Arthur Morgan
1758V

Dyrektor Generalny Take-Two nie widzi przeciwwskazań by Red Dead Redemption 2 wyszło na PC

Wydane w listopadzie zeszłego roku Red Dead Redemption 2 było jedną z największych premier obecnej generacji. Tytuł doszlifowany niemalże do perfekcji ominął jednak komputery osobiste, przez co wciąż pozostaje spora rzesza graczy, którzy nie mogli poznać historii Arthura Morgana i gangu, do którego należał.

Wydawanie swoich największych tytułów wpierw, lub tylko na konsole, jest już pewną tradycją dla Rockstar. Podczas poprzedniej i obecnej generacji tak właśnie było zarówno z Grand Theft Auto IV jak i Grand Theft Auto V, których porty w późniejszym czasie ukazały się na PC. Czy więc podobny los powinien spotkać rewelacyjnie przyjęte Red Dead Redemption 2? Produkcja zebrała niemalże idealne oceny, wylądowała w napędach milionów graczy na całym świecie, a wciąż raczkujący moduł online także cieszy się niezłą popularnością. 

Red Dead Redemption 2 - online wychodzi z bety.

Podczas spotkania z inwestorami, jeden z uczestników zapytał wprost Straussa Zelnicka, Dyrektora Generalnego Take-Two o port Red Dead Redemption 2, tłumacząc, że byłoby to bardzo proste. Ten odpowiedział krótko:

Cóż, nie widzę przeciwwskazań w wydaniu Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste.

 To pierwsza sytuacja kiedy Zelnick wypowiada się w imieniu Rockstar Games. Zazwyczaj twierdził, że wersje na inne platformy to sprawa leżąca po stronie developera. Przypominam, pierwsza część Red Dead Redemption ukazała się ponad 9 lat temu i pomimo wielu plotek nigdy nie zagościła na innych platformach poza PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 

Ominęła Was recenzja Red Dead Redemption 2 jaką napisał Wojtek? Zapraszam do lektury.

Warto również przeczytać:

Nowa zawartość do Red Dead Redemption 2 z czasową wyłącznością dla PlayStation 4

24 miliony sprzedanych egzemplarzy westernu od Rockstar.

Były pracownik Rockstar wspomina o pecetowej wersji RDR2.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap