Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.05.2019 17:27
Red Dead Online
1099V

Red Dead Online. Sony reklamuje zawartość z tymczasową wyłącznością na PS4

Red Dead Online wyszło w końcu z bety, ale pewne rzeczy nie ulegają zmianie: jedną z nich z jest tymczasowa ekskluzywność nowej zawartości na PS4.

Sony ponownie przypomina o zawartości Early Access w Red Dead Online (w ramach Red Dead Redemption 2). Chodzi o dostęp do pewnych nowości w Red Dead Online z 30-dniowym wyprzedzeniem dla posiadaczy PlayStation 4. Taka opcja dostępna jest gratisowo dla wszystkich posiadaczy Red Dead Online w wersji na konsolę Sony.

Red Dead Online wychodzi z bety

W maju taka zawartość we wczesnym dostępie to m.in. Starożytny Tomahawk, nowe siodło i sakwy do niego, świeże ubrania, nowy wierzchowiec oraz tryby Last Stand i Make It Count.

Warto przypomnieć, że Red Dead Online opuściło ostatnio fazę bety. W Polsce jednak jedna z nowości, czyli poker, jest niedostępna. Rockstar zastosowało tutaj bowiem blokadę regionalną dla tej atrakcji. Wszystko w związku z przepisami antyhazardowymi obowiązującymi m.in. w naszym kraju, Czechach, Islandii i Argentynie. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Warto również spojrzeć:


Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap