Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2019 00:11
MediEvil Remake
3349V

MediEvil Remake wygląda świetnie. Znamy datę premiery

MediEvil Remake nie mogło zabraknąć na State of Play. Sony już wcześniej zapowiedziało, że zamierza dokładnie zaprezentować produkcję, więc sympatycy marki mogli szykować się na pokaz. Dzisiaj otrzymaliśmy głębsze spojrzenie na powracającego sir Daniela.

Pierwszy MediEvil trafił na rynek w 1998 roku na PlayStation. Za produkcję odpowiadało SCE Studio Cambridge (później Guerrilla Cambridge – studio zostało zamknięte w 2012 roku) i deweloperzy przedstawili historię rycerza Daniela Fortesque'a. Mężczyzna nie mógł liczyć na wielką przygodę, ponieważ zginął w 1286 roku... Dosłownie na samym początku wielkiej bitwy. Bohater był ulubieńcem króla Peregrina, więc ten pośmiertnie nadaje mu tytuł „Sir.”. Po 100 latach przeleżenia w grobie rycerz zostaje zbudzony przez czarnoksiężnika i zamierza zasłużyć na nadany mu tytuł.

Wszystko o PlayStation 5

Jesteście gotowi na wielki powrót? Pierwsze fragmenty z MediEvil Remake zobaczyliśmy już wcześniej, ale dzisiejsza prezentacja potwierdza jedno – to będzie kawał przyjemnej ciekawostki dla graczy, którzy wychowali się na „Szaraku”.

MediEvil Remake trafi na rynek 25 października. 

Polecamy:

Tagi: medievil remake Other Ocean Interactive Sony Computer Entertainment