Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2019 20:09
promocja na PlayStation 4
10256V

PlayStation 4 w promocji. Sony zachęca do konsoli i rozdaje Days Gone

PlayStation Polska właśnie zapowiedziało nową promocję na PlayStation 4. Gracze mogą nabyć wychudzoną lub wypasioną wersję konsoli i w obu sytuacjach do urządzenia zostaną dodane gry. Poznajcie szczegóły oferty.

Majówka z PlayStation 4 lub konsola w ramach prezentu na komunię? PlayStation Polska zachęca do swojego najważniejszego sprzętu oferując nową promocję, w której możemy nabyć PlayStation 4 Slim lub PlayStation 4 Pro.

PlayStation 5 i Xbox Anaconda będą podobno znacznie mocniejsze od Google Stadia

PlayStation 4 Slim w „towarzystwie największych hitów” - tymi słowami firma zachęca do konsoli z dyskiem 1TB. Gracze za 1299 zł mogą liczyć na następujący zestaw:

  • Konsola PlayStation 4 1TB
  • Gra Unchrated 4: Kres Złodzieja
  • Gra Ratchet & Clank
  • Gra The Last of Us Remastered

A może PlayStation 4 Pro? Tutaj już nie zgarniemy zestawu mocnych i znanych hitów, ale możemy zapoznać się z... Darmowym Days Gone!

Najnowsza gra Days Gone, czyli wyjątkowa historia Deacona St. Johna, który w pojedynkę musi radzić sobie w świecie po wybuchu pandemii czeka na wszystkich w wyjątkowej promocji konsoli PlayStation 4 Pro. Oferta na zakup PS4 Pro z grą Days Gone za darmo ważna jest do 5 maja lub wyczerpania zapasów. Intrygujący i dziki Oregon piękny jak nigdy dotąd dzięki technologii HDR, a hordy świrusów przerażające dzięki rozdzielczości 4K.

W obu wypadkach musimy rozglądać się po sklepach, ponieważ zestawy trafiły do „wybranych partnerów”. Promocja na PlayStation 4 Slim trwa do 12 maja a na PlayStation 4 Pro do 5 maja lub wyczerpania zapasów

Co warto przeczytać?

PlayStation 4 promocja

 

Tagi: playstation 4 pro PlayStation 4 Slim promocja PS4 Sony