SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2019 19:07
nagroda dla fana God of War
6779V

Fan God of War trafił do Księgi rekordów Guinnessa

SIE Santa Monica Studio przygotowało wyjątkową niespodziankę dla jednego z fanów marki God of War. Mężczyzna został zaproszony do studia, gdzie miał okazję poznać deweloperów, a następnie został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa.

God of War to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych serii, która jest jednocześnie ozdobą marki PlayStation. SIE Santa Monica Studio zadbało o pełne odświeżenie uniwersum i teraz wyczekujemy na pierwsze informacje dotyczące drugiej odsłony.

God of War po roku od premiery. Sony przypomina o sukcesach Kratosa

SIE Santa Monica Studio wpadło na kapitalny pomysł. Twórcy uniwersum God of War postanowili wyróżnić Emmanuela Mojica Rosasa, który od wielu lat zbiera gadżety związane z kolejnymi historiami Kratosa. Mężczyzna został zaproszony do deweloperów, poznał ekipę, miał okazję pomachać toporem, a następnie... Został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa.

Fan zebrał 570 przedmiotów związanych z God of War i zgarnął od studia wyjątkowy prezent – Emmanuel otrzymał płytę z pierwszym God of War, która została wypalona 1 lutego 2005 roku. To właśnie dzięki tej wersji powstała ostateczna edycja gry. Jest to bez wątpienia wyjątkowy dar, który zasili kolekcję i będzie jej ozdobą.

Co warto przeczytać? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment