Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2019 08:21
PlayStation Plus logo
8576V

PlayStation Plus Japan zwiastuje ramówkę z Europy. Zagramy w eksperyment Konami?

Na pełną prezentację europejskiego zestawu gier z PlayStation Plus przyjdzie nam prawdopodobnie zaczekać do przyszłego tygodnia, jednak już teraz pojawiły się listy z dwóch regionów. Wiele na to wskazuje, że gracze otrzymają jedną z ostatnich gier Konami.

Sony zmieniło zasady PlayStation Plus. Teraz gracze mogą oczekiwać zaledwie dwóch gier w Europie, które jednak powinny (przynajmniej na papierze) prezentować lepszą jakość. Pierwsze głosy dotyczące najnowszego zestawienia nie zapowiadają hitów.

Days Gone - recenzja gry. Podróż za jeden uśmiech

Z samego rana swoją ofertę PlayStation Plus poznali gracze z Japonii oraz Singapuru – jeszcze kilka miesięcy temu zestawienia nie miałyby dla nas większej wartości, ponieważ Sony mocno mieszało grami i często nie otrzymywaliśmy podobnych tytułów, ale po zmianach wprowadzonych na początku roku – klienci z całego świata otrzymują bardzo zbliżone produkcje

Na początku warto spojrzeć na prezentowane gry:

W ostatnich miesiącach zestawiania były bardzo zbliżone i zawsze powtarzała się jedna produkcja – w lutym graliśmy w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, w marcu w Call of Duty: Modern Warfare Remastered, a w kwietniu w The Surge. Zawsze przynajmniej jeden tytuł powtarza się we wszystkich regionach.

Jeśli korporacja będzie nadal działać korzystając z tego schematu, to w majowym PlayStation Plus otrzymamy Metal Gear Survive. Warto wspomnieć, że w lutym powtórzyły się wszystkie najważniejsze gry AAA, ponieważ gracze z Europy i Japonii zagrali także w Hitman (2016) i For Honor.

Emil, dzięki za linki!

Co warto przeczytać? 

Źródło: Twitter

Tagi: PlayStation 4 PlayStation Plus Sony