Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 18:25
zwiastun Dreams na PlayStation 4
1042V

Dreams debiutuje na PlayStation 4. Zwiastun Wczesnego Dostępu

Od dzisiaj Dreams jest dostępny w programie Wczesnego Dostępu. Twórcy podkreślają, że zabawa jest w pewien sposób ograniczona, więc zainteresowani powinni jak najszybciej wskoczyć do PlayStation Store i wykupić dostęp do rozgrywki.

Media Molecule od wielu lat pracuje nad tytułem, który ma spełniać marzenia. Dreams właśnie wylądowało w programie Wczesnego Dostępu i przez następne miesiące autorzy będą w znaczący sposób rozwijać swoją propozycję.

Wszystkie szczegóły Crash Team Racing Nitro Fueled

Aktualnie za 124 zł możecie otrzymać dostęp do fragmentu produkcji. Autorzy oczywiście zamierzają rozszerzać funkcje i dbać o nowe elementy, ale poszczególne elementy będzie dostępne po pewnym czasie. Klienci, którzy zdecydują się nabyć Dreams w Early Access otrzymają darmową aktualizację do pełnej wersji – gdy autorzy zadbają o wszystkie niezbędne funkcje.

Należy na pewno zaznaczyć, że przygotowane lokacje, które stworzycie podczas Wczesnego Dostępu, bez problemu przeniesiecie do pełnej wersji Dreams. Deweloperzy jednak podkreślają, że program posiada pewien „duży limit” na serwerach – w pewnym momencie gra może nie być dostępna do sprzedaży.

Dreams znajdziecie na PlayStation Store.

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment