Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2019 14:40
cena PlayStation 5
10399V

Cena PlayStation 5 (PS5) będzie podobno atrakcyjna

Sony nie przedstawiło ostatecznych informacji dotyczących PlayStation 5, ale nie możemy specjalnie narzekać. Nadal napływają pozytywne informacje dotyczące nowej generacji od Japończyków. Firma jest przekonana, że cena PS5 będzie atrakcyjna.

Cena konsoli nowej generacji to zawsze spory problem nie tylko dla graczy ale również producenta. Firma musi przygotować propozycję, która zadowoli klientów, a jednocześnie pozwoli zadbać o odpowiednią specyfikację.

Pierwsze szczegóły PlayStation 5

PlayStation 5 ma według ostatnich przecieków zadebiutować pod koniec 2020 roku, więc ostateczne informacje dotyczące sprzętu powinny nadejść w przeciągu następnych miesięcy. W artykule Wired nie otrzymaliśmy informacji o cenie konsoli, ale dziennikarz poruszył ten temat podczas rozmowy z przedstawicielem Sony.

Mark Cerny nie mógł aktualnie zdradzić szczegółów, ale wspomniał, że cena PS5 będzie „atrakcyjna”:

"Wierzę, że będziemy w stanie wydać urządzenie w cenie, która będzie atrakcyjna dla graczy w świetle jej zaawansowanego zestawu funkcji"

Nie możemy tutaj oczywiście mówić o konkretach, jednak nie możemy zapomnieć, że według jednej z ostatnich plotek – PlayStation 5 ma zadebiutować na rynku w cenie podobnej do PlayStation 4. Byłaby to na pewno dobra oferta patrząc na już przedstawione szczegóły sprzętu.

Źródło: https://gamingbolt.com/ps5s-price-will-be-appealing-to-gamers-in-light-of-its-advanced-feature-set-says-mark-cerny

Tagi: cena PlayStation 5 ps5