Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 09:03
call of duty 2019
1238V

Call of Duty 2019 coraz bliżej. Profesjonalni futboliści sprawdzają grę

Infinity Ward oraz Activision szykują się do zaprezentowania tegorocznej odsłony serii Call of Duty. Firmy kolejny raz postanowiły zaprosić do sprawdzenia produkcji kilku profesjonalnych futbolistów.

Call of Duty 2019 to według oficjalnych informacji „najambitniejszy projekt Infinity Ward” i gra podobno porzuci zmagania Battle Royale, ponieważ autorzy skupili się na kampanii. Niestety, nadal nie możemy liczyć na oficjalne szczegóły, ale najwidoczniej małymi krokami deweloperzy szykują się do wielkiego show.

Call of Duty: Black Ops 4 z Alcatraz. Nowa mapa w Battle Royale - tryb dostępny za darmo przez miesiąc

W ostatnich dniach odbyło się bardzo ciekawe wydarzenie – kilku profesjonalnych futbolistów zostało zaproszonych do sprawdzenia Call of Duty 2019. Jest to oczywiście część kampanii marketingowej, ponieważ materiał z tego wydarzenia będzie w przyszłości zachęcał Amerykanów do kupienia gry – w końcu ich idole z boisk dobrze bawili się grając w produkcję.

W obliczu mediów społecznościowych, gwiazdy futbolu wrzuciły do Sieci kilka zdjęć, ale... Nie możemy mówić o szczegółach. Activision zadbało nawet o tak drobny detal jak logo: widzimy po prostu „Call of Duty”.

Wiele na to wskazuje, że Infinity Ward oraz Activision przygotowują się do wystartowania z porządną kampanią marketingową. Jak wiadomo aktualny COD – Call of Duty: Black Ops 4 – został ujawniony 17 maja... Ale warto podkreślić, że w tym wypadku bardzo długo czekaliśmy na pokaz.

Co warto zobaczyć?

Call of Duty 2019

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty 2019 Infinity Ward

Nie przegap